Диференційна діаґностика, інструментальна документація типів запаморочення, головокружіння, болів голови та повязаних із ними симптомів: нудоти, порушення координації, акрофобії, аґорафобії, ніктофобії (боязнь висоти, супермаркет синдром, непевність в темряві, сутінках) і підбір індивідуальних схем лікування.

В теперішній час провідною причиною смерті та однією з головних причин інвалідизації населення в багатьох країнах світу виявились серцево-судинні захворювання (ССЗ).

Як стверджують експерти ВООЗ, у майбутньому кількість ССЗ буде зростати, що пов’язано зі старінням населення планети та збільшенням розповсюдженості в популяції як у розвинутих країнах, так і в країнах, які розвиваються, таких факторів ризику ССЗ, як артеріальна гіпертензія (АГ), цукровий діабет, гіперхолестеринемія, паління, ожиріння, гіподинамія та ін. Профілактика та своєчасне виявлення ранніх симптомів — кращий спосіб уникнути неґативних наслідків, які доволі часто бувають фатальними.

У 37-42% хворих із кардіолоґічними скаргами не знаходять обєктивних ознак захворювання, підтверджених за допомогою традиційних методів обстеження: електрокардіоґрами (ЕКҐ) та ехокардіоґрами (ехоКҐ).

Наш Центр розробив проґраму спеціального кардіолоґічного обстеження «Кардіоневроза». Він рекомендований усім хворим, у кого присутні кардіолоґічні скарги, але не виявлені порушення за допомогою ЕКҐ та ехоКҐ і здоровим людям віком від 35 років, особливо при стресі та підвищеному фізичному навантаженні. Лише за одне відвідання Ви одержите спеціалізовану діаґностику серцево-судинної системи.

Показання

 • болі, неприємні відчуття в ділянці серця та проекційних зонах: лівої лопатки, лівої руки, лівої частини шиї, напади серцебиття, перебої в серці, напади задишки;
 • особливо за відсутности ознак патолоґії на ЕКҐ та ехоКҐ.

Протипокази

 • високий тиск,
 • інфаркт,
 • аритмія

Проґрама містить

Консультаційний прийом

Заповнення опитника «Кардіоневроза»

Потрібне для визначення Вашого індивідуального профіля скарг та їх виражености, а також залучення міжнародних фахівців до оцінки стану наших хворих і отримання рекомендацій із різних континентів.

Інструментальна діаґностика

Необхідна для визначення рівня (ядер в центральній нервовій системі), на якому спостерігають функціональні порушення серцевої реґуляції

Проби

 • Проба Такагаші — характеризує порушення на рівні стовбура мозку;
 • Стрес-тест — характеризує порушення на рівні кори мозку;
 • Проба діадохокінезу — характеризує порушення на рівні мозочка;
 • Проба фонації — характеризує порушення на рівні чотирьох-горбочкового тіла;
 • Проба стеження — характеризує порушення на рівні Варолієвого моста;
 • Проба опускання — характеризує порушення присінка.

До спеціальної програми «Кардіоневроза» включені консультації фахівців. Якщо консультації надаються експертом напряму, треба буде внести доплату згідно з актуальним тарифом на момент звернення.

Спеціалізоване кардіологічне обстеження в Центрі — це швидко і зручно! Ми зробили все для того, щоб ви могли пройти це обстеження максимально комфортно та в найкоротший термін.

Спеціалізована проґрама «Кардіоневроза» передбачає всього одне відвідання.

Після обстеження хворому надають рекомендації щодо додаткових аналізів, лікування, дієти, лікування. Протягом 3-6 місяців хворий знаходиться під наглядом Центру, корекцію лікування проводят у телефонному чи інтернет-режимах. За потреби можлива коротка особиста консультація.

Термін дії проґрами

Один місяць від моменту оплати проґрами.

Додаткову інформацію про проґраму «Запаморочення» Ви можете отримати за телефонами Центру: 044 5924207 та 099 1991529 в Пн-Пт від 9:00 до 20:00