Цикли тематичного удосконалення

1 тиждень (39 годин)

Диференційна діаґностика різних типів запаморочення та їх лікування

Міґрень: диференційна діаґностика та лікування

Неврози, диференційна діаґностика та лікування

Вартість 1 тиждень ― 2000 грн.

1 місяць (156 годин)

Запаморочення в медичній практиці

Вартість 1 місяць ― 6000 грн.

2 тижня (78 годин)

Орґанізація міжнародних проґрам та підготовки заявки на ґрант

Вартість 2 тижня ― 4000 грн.

Одноденний майстер-клас

Теми одноденних майстер-класів:

  • Запаморочення та головокружіння
  • Болі голови та мігрень
  • Типи вушних шумів
  • Неврози
  • Посттравматичний синдром
  • Магнітна та метеочутливість

Вартість 1 день ― 500 грн.

Розлад курсів для груп формується по мірі набору

Для груп ― знижка

При замовленні декількох циклів або майстер-класів ― знижка

Індивідуальні заняття за замовленням

Навчання проводить

Трінус Костянтин Федорович

Доктор Медицини, профессор (Німеччина, 1994), доктор медичних наук (Україна, 2006), спеціаліст із формування та ведення масштабних міжнародних проґрам; розробці нових методів діаґностики та лікування в невролоґії. Читання лекцій анґлійською в Європі та Америці. 15 років — досвід приватного медичного бізнесу, 3 роки — робота в Німеччині по обміну вчених (DAAD grant № 325-su 6 mj), 5 років — досвід роботи ґідом-перекладачем.

Досвід роботи

У 1983-1984 рр врятував повністю провалену госптематику «Лабіринт» в НДІ отоларинґолоґії ім. М.С. Коломійченка, фінансовану НПО «Молнія», бюджет 5,2 млн. радянських карбованців.

У 1986 в складі медичної комісії підписав допуск на висоту співробітникам трестів «Київенерґоремонт» та «Південтеплоенерґомонтаж», які ремонтували Чорнобильську АЕС.

У 1990-1997 рр створив на базі Баварського Університету ім. Юліуса Максимілліана (Вюрцбурґ, Німеччина) міжнародну ґрупу з вивчення вестибулярних проблем у ліквідаторів, залучив гуманітарної допомоги та власні кошти на суму понад 15 млн долл США, опублікував монографію «Chornobyl Vertigo. 10 years of monitoring».

Головний редактор міжнародного сайта www.happyvertigo.com, науковий координатор міжнародного Невроотолоґічного та Еквілібріометричного Товариства, головний редактор міжнародного журналу «Journal of Neurootology», який виходить англійською мовою.

Розробник методів та пристроїв для діагностики та лікування запаморочень і головокружінь, болів голови, неврозів, станів після контузії та акустичної травми. Серед важливих досягнень – значний відсоток повного одужання від мігрені. За розробки нагороджений «Медаллю імені К.Е. Циолковського», медаллю «Лідер України», орденом Української технологічної академії «За заслуги», неодноразово згаданий у “Who is who in the World”, “One hundred Leaders of Progress”.

Єдиний в історії світової науки вчений, якому за особливі заслуги міжнародну премію імені Клауссена-Тато привезли в країну проживання та вручили на позачерговому науковому Конґресі в Києві.

У 2003 році створив вперше мультимедійний цикл тематичного удосконалення «Запаморочення»

Розробник учбових проґрам:

  • Формування міжнародних проґрам і підготовка заявок на ґранти.
  • Рынкові підходи в медицині.
  • Головокружіння, запаморочення, болі голови й неврози.

Учбові проґрами апробовані в Німеччині, США, Канаді, Франції, Портуґалії, Беларусі, Швеції, Болґарії, Чехії, Польші, Україні, Росії.

Президент 34 міжнародного Конґреса Невроотолоґічного та Еквілібріометричного Товариства в м. Києві, 2007 р. За даними німецької преси Конґрес був проведений на высокому науковому й орґанізаціному рівнях, а культурна проґрама була найкращою з усіх проведених конґресів.

Научный координатор Невроотолоґічного та Еквілібріометричного Товариства, Президент 45 міжнародного Конґреса Невроотолоґічного та Еквілібріометричного Товариства в м. Києві, 2018 г. за участі Межнародної Академії Головокружіння (Товариства імені Поліцера). Запрошений незалежний експерт по Вушним шумам Проґрами КОСТ Євросоюзу від України.

Перший автор і редактор Міжнародних Консенсусних Документів: «Настанова по головокружінням і порушенням просторової орієнтації» (22.04.2012, Бад Кіссінґен, Німеччина) та «Міжнародний клінічний протокол з присінкових порушень (запаморочень)» (26.05.2016, Будапешт Угорщина)

Один із засновників Ротарі руху в Україні.

Клінічний 30-річний досвід спостереження невролоґічних проблем у ліквідаторів аварії на ЧАЕС, координатор міжнародної ґрупи в Університеті ім. Юліуса Максимілліана (Вюрцбург, Німеччина).

Отримав дозвіл у 1974 р. у міністра иноземних справ СРСР А.А. Громико на участь Київського медичного інституту в міжнародній проґрамі «People to people».

Освіта

Друга вища за спеціальністю «Психолоґія міжнародних стосунків».
Доктор медичних наук ПРИСІНКОВІ ПОРУШЕННЯ, ЯК РАННЯ ОЗНАКА ТА ПРОГНОСТИЧНИЙ КРИТЕРІЙ НЕВРОЛОГІЧНОГО ДЕФІЦИТУ У ОСІБ, ЩО ЗАЗНАЛИ ВПЛИВУ ІОНІЗУЮЧОГО ВИПРОМІНЕННЯ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ. Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук. Київ, 2006 340 с. Спеціальність Нервові хвороби 14.01.15
Исследование свойств холинорецепторов симпатического ганглия лягушки. Канд. Диссерт. Киев, 1980, 104 с. Специальность Физиология человека и животных — 03.00.13.
Закінчив Київський медичний інститут із відзнакою. Закінчив 89 середню школу з «Золотою медаллю».