Диференційна діаґностика, інструментальна документація типів запаморочення, головокружіння, болів голови та повязаних із ними симптомів: нудоти, порушення координації, акрофобії, аґорафобії, ніктофобії (боязнь висоти, супермаркет синдром, непевність в темряві, сутінках) і підбір індивідуальних схем лікування.

В теперішній час провідною причиною смерті та однією з головних причин інвалідизації населення в багатьох країнах світу виявились серцево-судинні захворювання (ССЗ).

Як стверджують експерти ВООЗ, у майбутньому кількість ССЗ буде зростати, що пов’язано зі старінням населення планети та збільшенням розповсюдженості в популяції як у розвинутих країнах, так і в країнах, які розвиваються, таких факторів ризику ССЗ, як артеріальна гіпертензія (АГ), цукровий діабет, гіперхолестеринемія, паління, ожиріння, гіподинамія та ін. Профілактика та своєчасне виявлення ранніх симптомів — кращий спосіб уникнути неґативних наслідків, які доволі часто бувають фатальними.

У 37-42% хворих із кардіолоґічними скаргами не знаходять обєктивних ознак захворювання, підтверджених за допомогою традиційних методів обстеження: електрокардіоґрами (ЕКҐ) та ехокардіоґрами (ехоКҐ).

Наш Центр розробив проґраму спеціального кардіолоґічного обстеження «Кардіоневроза». Він рекомендований усім хворим, у кого присутні кардіолоґічні скарги, але не виявлені порушення за допомогою ЕКҐ та ехоКҐ і здоровим людям віком від 35 років, особливо при стресі та підвищеному фізичному навантаженні. Лише за одне відвідання Ви одержите спеціалізовану діаґностику серцево-судинної системи.

Показання

 • болі, неприємні відчуття в ділянці серця та проекційних зонах: лівої лопатки, лівої руки, лівої частини шиї, напади серцебиття, перебої в серці, напади задишки;
 • особливо за відсутности ознак патолоґії на ЕКҐ та ехоКҐ.

Протипокази

 • високий тиск,
 • інфаркт,
 • аритмія

Проґрама містить

Консультаційний прийом

Заповнення опитника «Кардіоневроза»

Потрібне для визначення Вашого індивідуального профіля скарг та їх виражености, а також залучення міжнародних фахівців до оцінки стану наших хворих і отримання рекомендацій із різних континентів.

Інструментальна діаґностика

Необхідна для визначення рівня (ядер в центральній нервовій системі), на якому спостерігають функціональні порушення серцевої реґуляції

Проби

 • Проба Такагаші — характеризує порушення на рівні стовбура мозку;
 • Стрес-тест — характеризує порушення на рівні кори мозку;
 • Проба діадохокінезу — характеризує порушення на рівні мозочка;
 • Проба фонації — характеризує порушення на рівні чотирьох-горбочкового тіла;
 • Проба стеження — характеризує порушення на рівні Варолієвого моста;
 • Проба опускання — характеризує порушення присінка.

До спеціальної програми «Кардіоневроза» включені консультації фахівців. Якщо консультації надаються експертом напряму, треба буде внести доплату згідно з актуальним тарифом на момент звернення.

Спеціалізоване кардіологічне обстеження в Центрі — це швидко і зручно! Ми зробили все для того, щоб ви могли пройти це обстеження максимально комфортно та в найкоротший термін.

Спеціалізована проґрама «Кардіоневроза» передбачає всього одне відвідання.

Після обстеження хворому надають рекомендації щодо додаткових аналізів, лікування, дієти, лікування. Протягом 3-6 місяців хворий знаходиться під наглядом Центру, корекцію лікування проводят у телефонному чи інтернет-режимах. За потреби можлива коротка особиста консультація.

Термін дії проґрами

Один місяць від моменту оплати проґрами.

Ціна

Проста консультація триває 30 хвилин. Хворий розповідає свої скарги. Лікар ставить додаткові питання, призначає рекомендації.

Ціна 500 грн.

Розширена консультація триває 1-1,5 години. Хворий розповідає про свою хворобу. Лікар уважно вивчає принесені хворим виписки, аналізи, результати досліджень, ставить додаткові питання, призначає рекомендації.

Ціна 1000 грн.

Комплексна консультація триває 2 години. Включає обстеження, консультацію, призначення лікування, спостереження за Вами протягом 3 місяців.

В ході лікування симптоми можуть змінюватись, що потребує перегляд лікування, тому потрібне спостереження. Спостереження можливе через інтернет, або по телефону.

Ціна 5000 грн.

Додаткову інформацію про проґраму «Запаморочення» Ви можете отримати за телефонами Центру: 044 5924207 та 099 1991529 в Пн-Пт від 9:00 до 20:00